Harmonia
z naturą

Jeśli lubisz łowić ryby tak samo jak my lub często przebywasz w bliskości jezior, rzek czy morza, rozumiesz problem, z którym boryka się nasze pokolenie. Otaczająca nas natura jest najlepszą wersją siebie, nie chcemy jej zmieniać. Obcowanie z nią oraz czerpanie z niej energii jest dla nas niezwykle ważne.

Nie chcieliśmy po prostu produkować przynęt, chcieliśmy robić to świadomie, odpowiedzialnie, z największym szacunkiem dla środowiska i pasji wędkarskich.

Produkcja naszych przynęt, na żadnym jej etapie, nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu przez nas właściwych technologii i najlepszych, sprawdzonych komponentów.

Produkcja naszych przynęt na żadnym jej etapie nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu przez nas właściwych technologii i najlepszych, sprawdzonych komponentów.

Dodatkowo całym sercem wspieramy etyczne wędkarstwo,
oparte na zasadzie „catch & release” – złów i wypuść.

Wędkarstwo nie ma jedynie wymiaru związanego z pozyskiwaniem pożywienia, jest to pasja i sport. Złów swoją rybę, sfotografuj, zważ i zmierz, a następnie oddaj w ręce natury.

Dbałość o detale
– jak to robimy?

Gdyby nie detale, nie byłoby wielkich efektów.
Ciągły rozwój to pogoń za perfekcją. Nasze produkty powstają z pasji, dlatego nie ma tu miejsca na przypadkowość. Przynęty wytwarzamy ręcznie stosując najlepszej jakości komponenty, które sprowadzamy z USA. Nie kierujemy się zasadą ceny i szybkości w podejmowaniu decyzji. Nasi dostawcy są poddani głębokiej analizie i sprawdzeniu. Wierzymy, że jeśli ktoś działa na rynku od kilkudziesięciu lat, jest rzetelnym partnerem. Zdobyte przez lata doświadczenie to skarbnica wiedzy, ale również świadectwo jakości.

Do procesu tworzenia przynęt podchodzimy
tradycyjnie i rzemieślniczo.

Proces produkcji przynęt jest procesem kilkuetapowym, zaplanowanym i zsynchronizowanym.
Odlew i obróbka to procesy, w których z użytych komponentów, powstaje kształt i właściwa forma przynęty. Kolejnym etapem jest nadanie przynętom optymalnego wybarwienia. Wykonujemy to ręcznie, bez pośpiechu, aby stworzyć jak najbardziej naturalny efekt. Następne kroki: składanie, zbrojenie w haki czy kotwice oraz pakowanie również wykonujemy ręcznie.

Tak powstałe przynęty są gotowe na ekscytujące spotkanie z Twoją rybą,
bo jak mówi rosyjskie przysłowie: „ryba widzi nie haczyk, a przynętę”.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Czekamy na Ciebie!

Nasze przynęty często testujemy – oczywiście w miejscach, które są naturalne
dla procesu wędkowania. Znajdziesz nas często blisko wody.

Jednak tam, gdzie jesteśmy, zawsze jest zasięg, a w naszym biurze pozostawiamy
zespół ekspertów, gotowych, aby wesprzeć Twoją wędkarską przygodę.